Czas pracy w praktyce (Warszawa)


1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) Podróż służbowa. 4) ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Asus wprowadza do swojej oferty 8,9-calowego netbooka z procesorem Intel Atom pierwszej generacji. Motywacji tajwańskiej firmy nie znamy. Trak wprowadza do oferty 5-calową nawigacje GPS-530. Wraz z tym urządzeniem pojawią się na rynku odświeżone wersje dotychczasowych modeli GPS-430 oraz GPS-550. Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii.Filcowanie na mokro i na sucho, decoupage-biżuteria i podstawki ceramiczne, zdobienie szkła -złocenia,bizuteria z plecionego sznurka i wiele innych ciekawych ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Po wydaniu nowego Ubuntu mamy dziś kolejną wielką linuksową premierę. System Mandriva 2010.0 jest już gotowy do pobrania. Strona główna Google’a otrzymała nowe uaktualnienie. Ta najprawdopodobniej najrzadziej modyfikowana strona w Internecie uprościła swój wygląd.

Interaktywne komunikatywne kursdla dzieci w wieku 5 lub 6 : zabawe w j. angielski, mówienie , rozumienia z słuchu, ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Casio prezentuje swój nowy aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 12 Megapikseli i odbiornikiem GPS, który w odróżnieniu od większości kompaktów, służy nie tylko do geo-tagowania. Polski oddział firmy Microsoft ogłosił datę i miejsce oficjalnego zlotu społeczności Xbox 360 w Polsce – Xbox Fun Day 2010. Tym razem impreza odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2010 roku w miejscowości Podlesice/Kroczyce.

-obsługa typowych programów biurowych(Word/Excel) -wysyłanie poczty elektronicznej -skanowanie /drukowanie oraz inne porady usprawniające pracę biurową ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Ostatnie, oficjalne wydanie sterowników ATI Catalyst, tuż przed premierą nowej generacji kart graficznych NVIDII, przyniosło sporo mniejszych bądź większych (ale jednak) wzrostów wydajności w grach uruchamianych na komputerach z kartami Radeon HD serii 5000 i niektórymi serii 4000. Kaspersky Lab opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Poznaniu. Następne badanie zostanie przeprowadzone w Krakowie.Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego lub przejścia na Windows 7. Pojawiła się nowa, testowa wersja przeglądarki Opera. Edycja 10.10 integruje usługę Unite w przeglądarce. Do darmowej, największej na świecie internetowej biblioteki Google Book Search trafią na razie tylko książki wydane w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii - głosi nowa wersja umowy Google z wydawcami, przedstawiona 13 listopada w Sądzie Federalnym USA. Nowa wersja umowy to efekt m.in. protestów wydawców z Europy, którzy obawiali się naruszania przez internetowego giganta ich praw autorskich.

Kursy językowe dla firm, osób prywatnych (Bytom)


...
Lokalizacja: Bytom - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rzeczywistość rozszerzona w taniej, kolorowej i modnej wersji


Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara.

Zakaz sprzedaży Worda na terenie Stanów Zjednoczonych


Sąd zakazał Microsoftowi sprzedaży Worda w wersji 2003, 2007 i 2010. Powodem jest naruszenie przez główny komponent Office’a patentu należącego to firmy i4i.

Team Coaching III edycja (Kraków)


CHARAKTERYSTYKI MOCNYCH ZESPOŁÓW # jakie są charakterystyki zespołów o wysokim poziomie osiągnięć? # statut zespołu # rozumienie zespołów i produktywności w kontekście korporacyjnym # ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Astak Pocket PRO - kolejny czytnik e-booków


Na rynku pojawia się coraz więcej czytników e-booków. Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć również firma Astak ze swoim urządzeniem Pocket PRO.

Smukły notebook z technologią Nvidia Optimus


Asus dodaje do swojej oferty nowy, 13,3-calowy notebook, który oprócz procesora Core i5 i zintegrowanej grafiki Intela, oferuje także oddzielny procesor graficzny Nvidia GeForce G 310M.

Aktualizacje Windows w pełni bezpieczne, doniesienia o awariach fałszywe


Nasze wczorajsze informacje o problemach w Windows z powodu aktualizacji okazały się nieprawdziwe. Firma Prevx, która podała błędną analizę problemu, wystosowała przeprosiny.

Kłopoty Microsoftu na Litwie


LinkoManija.net, litewski serwis z torrentami, został kilka tygodni temu zaatakowany przez prawników Microsoftu. Wygląda na to, że wysiłki giganta spełzną na niczym.

Oficjalne screeny z Crysis 2


Crytek udostępnia w Sieci pierwsze oficjalne zrzuty z drugiej odsłony swojej flagowej gry FPS - Crysis - tuż po tym, jak zapowiedział trójwymiarowy silnik CryENGINE 3.

Najlżejszy, ale wytrzymały 14-calowy notebook Panasonica


Panasonic prezentuje 14-calowy Toughbook F9, wyposażony w procesor Core i5 i baterię zapewniającą 7 godzin pracy. Konstrukcja waży zaledwie 1,6 kilograma, ale jest bardzo wytrzymała.

Gates wspomaga program szczepień kwotą... 10 miliardów dolarów!


Bill Gates, dotąd najbogatszy człowiek na świecie, przekazał darowiznę w wysokości, bagatela, 10 miliardów dolarów, na program szczepień dla dzieci.

Twitter głównym dowodem w sprawie o morderstwo


Posty na Twitterze wysłane przez 22-letnią ofiarę morderstwa stały się głównym dowodem w sprawie oskarżonego o morderstwo 22-letniego Jamega Blake'a.

Podróże służbowe i samochód w firmie - rozliczanie, ewidencja księgowa, aspekty podatkowe - Warszawa (Warszawa)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Domowy projektor Acera za niecałe 7 000 zł (aktualizacja)


Najnowszy projektor firmy Acer, model H7530D jest urządzeniem o rozdzielczości Full HD (1080p) i podstawowym formacie 16:9.

Dwa komputery All-in-One od Gateway - dla fanów Intela i AMD


Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Następca BIOS-u: EFI


Kolejnym krokiem w rozwoju systemu BIOS jest EFI. Czy jest to tylko nowa wersja starego BIOS-u, czy też minisystem operacyjny o rewelacyjnych możliwościach?

AMD może stracić kontrolę nad swoimi fabrykami


ATIC chce pełnej kontroli nad fabrykami. Według agencji Reuters, pochodząca z Abu Zabi firma Advanced Technology Investment Corporation (ATIC) złożyła wniosek o przejęcie GlobalFoundries, czyli założonej przez AMD firmy mającej zajmować się produkcją układów scalonych. Arabska firma do tej pory była jedynie większościowym udziałowcem, posiadającym 65,8% akcji.

Profesjonalna Asystentka Sekretarka - doskonalenie umiejętności interpersonalnych i zawodowych (Warszawa)


Podczas warsztatów odpowiemy m.in. na pytania: - jak efektywnie planować i organizować pracę sekretariatu? - jakie "złote zasady" obowiązują przy kreowaniu profesjonalnego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dragon Age: Origins w rozdzielczości 5760 x 1200 pikseli - bajka


AMD publikuje filmik, prezentujący grę Dragon Age: Origins na trzech monitorach o łącznej rozdzielczości 5760 x 1200 pikseli. W tym celu użyto GPU Radeon HD 5800 oraz technologię Eyefinity.

Pierwsza aktualizacja Nexusa One - multidotyk i poprawne 3G


Zbudowany przez HTC i firmowany przez Google'a smartfon Nexus One doczekał się pierwszej aktualizacji, która dodaje technologię multidotyku i naprawia problemy z siecią 3G.